Новини 

Закарпатська етно-співачка представить в Ужгороді новий кліп “Під дубиною”

«Під дубиною» – так називається нова робота талановитої співачки з Ужгорода Мирослави Копинець, котру вона вже готова представити краянам та всій Україні, – пише Uzhgorod.in 

Мирослава, солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, відома не лише неповторним голосом та потягом до саме народного, фольклорного співу, а й наміром відродити старовинні пісні та тим, що віддає перевагу автентиці.

Саме такою і є пісня «Під дубиною», на котру виконано відеороботу. Її і презентує Мирослава 31 березня та розповість як про цей твір, так і загалом про свою творчість на прес-конференції. Також наша співачка запросить на свій сольний концерт, що його вже готує представити публіці, запропонувавши спів із закарпатською душею та закарпатським же талантом.

Відеокліп на закарпатську народну пісню “Під дубиною“- печальну історію кохання голуба і голубки – знімали у музеї архітектури і побуту. Під час роботи дотримувались автентичності у костюмах героїв. Адже і пісня автентична, і відповідно виконана. Режисер – В’ячеслав Єгоров. Кліп було створено за сприяння Управління культури ОДА.

Автор музичного аранжування до пісні – виходець із Закарпаття Олександр Соліч. І саме співпраці Олександра і Мирослави завдячуємо тим, що слухач почув неповторні пісні із музичної скарбниці Закарпаття, котрі отримали нове життя і сучасне якісне звучання, звісно, зберігши свою народну душу, як от «На камені ноги мию» та інші з альбому “Ruthenia“, «Сповідь емігрантки» тощо .

Презентація кліпу та спілкування з журналістами та всіма зацікавленими відбудеться цієї п’ятниці, 31 березня о 15.00 в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту, під час прес-конференції запланована і презентація сольного концерту та нового кліпу Мирослави Копинець.

На фото: кадр з кліпу на пісню «Під дубиною».

Related posts

Leave a Comment