Новини 

Юні ужгородські музиканти отримали маримбу

Дитячій школі мистецтв Ужгорода, завдяки її талановитому учню, Угорщина подарувала музичний інструмент маримбу.

Давньою мрією директора Ужгородської дитячої школи мистецтв, Заслуженого працівника культури України Наталії Громової було придбати для учнів школи ударний інструмент – маримбу. Але цей доволі екзотичний для нас інструмент, який «родом» із Малайзії, а зараз використовується в різних музичних напрямках – від класичної музики до авангардної, в естраді та джазі – дуже дорогий і придбати його не було можливості.

Та все ж мрії збуваються. Як повідомило управління культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, нещодавно один із кращих учнів школи, лауреат обласного конкурсу ім.Б.Бартока та учасник конкурсу «Віртуози Угорщини» – Мартін Ткачук (клас старшого викладача Володимира Кохана) так вразив своєю віртуозною грою почесне журі, що дирекція конкурсу вирішила подарувати школі, в якій навчається Мартін, маримбу.

Інструмент закладу передав міністр культури Угорщини. Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Йожеф Бугайла посприяв із перевезенням маримби до зали Ужгородської дитячої школи мистецтв. Отож тепер Мартін та інші вихованці Ужгородської школи мистецтв зможуть навчатися грі на маримбі.

Related posts

Leave a Comment