Без категорії Новини 

У Мукачеві ультраправі напали на місцевого репера

31 липня в мукачівському кафе “Friends” відбувся сольний концерт місцевого репера Купера. Творчість репера піднімає багато соціальних питань, містить критику влади і капіталістичного строю. Сам Купер є активістом антиавторитарного руху “Чорний стяг”.

Концерт привернув увагу представників ультраправого руху “Національний Корпус”, близько 30 активістів якого купкувалися біля закладу. У той день до фізичної конфронтації справа не дійшла, а ультраправі обмежились слуханням виступу в кількох метрах від огорожі.

Та вже 31 липня відбувся новий виток конфлікту між ідеологічними опонентами. Представники “Національного Корпусу” спровокували конфлікт з музикантом, під час якого напали на нього в кількості 7 чоловік, скрутили його і викликали поліцію. У відділку ультраправі намагалися звинуватити Купера в нападі на малолітню дівчину, хоча за словами репера бійку спровокував один з ультраправих, а так як репер зміг дати гідну відсіч нападнику, то йому на допомогу прийшли інші активісти “Національного Корпусу”. Але в результаті ультраправі не змогли надати будь яких доказів, що підтверджували б їх звинувачення.

Детальніше про конфлікт з різних сторін можна почитати за наступними посиланнями :

Сайт “Національного корпусу” (Закарпаття)

Інтерв’ю про інцидент з Купером на сайті “Соціальний рух”

Related posts

Leave a Comment