Відео Рецензії Топ 

Рецензія: Balfor – Black Serpent Rising (2017)

Всередині січня ветерани української блек метал сцени Balfor випустили черговий, вже третій повноформатний альбом – Black Serpent Rising. Цікавим є те, що реліз видано на знаковому лейблі Drakkar Productions. До цього, єдиним українським гуртом, що видавався на Драккарі, були Lucifugum.

От на цьому вся «українськість» й закінчується. Все що йде далі, починаючи від похмурої обкладинки, типово європейський метал, котрий цілком спокійно можна прийняти за матеріал з Франції чи країн Скандинавії.

Відкривається альбом потужним Serpents of the Black Sun, кліп на який вийшов наприкінці 2016. Наступні кілька треків цілком втримують планку задану першим треком. Під кінець альбом трохи “просідає”, але цього явно мало, щоб зіпсувати загальне враження від Black Serpent Rising, котрий вийшов дуже міцним і доволі цілісним релізом.

Якщо обирати один прикметник, котрим можна охарактеризувати третій альбом Balfor, то для мене цим словом безперечно стало би «шведський». Стилістично BSR – це мелодичний блек метал з істотними домішками дезу, котрий багато в чому нагадує пізній Dissection, приправлений Marduk’ом й Watain’ом. Окремими моментами навіть йдуть загравання з вікінг бм (візуально це можна побачити у вищезгаданому кліпі, послухати – у Among The Fallen Ones).

Balfor не створили нічого принципово нового, зробивши Black Serpent Rising набором старих і перевірених часом ідей, котрі дійсно працюють. У результаті вийшов вельми якісний реліз, з чудовим звуком, хорошою композицією і загальним відчуттям, що саме так має звучати блек. Цей реліз дійсно хочеться переслухати ще раз. А потім, мабуть, ще кілька разів. А хлопцям з Balfor хочеться побажати побільше поїздити Європою з цим матеріалом. Воно того варте.

Balfor”  у соцмережах:
Сайт: http://balfor.info/
FB: https://www.facebook.com/balforofficial
Soundcloud: https://soundcloud.com/balfor
ВК: https://vk.com/balforhorde
Youtube: https://www.youtube.com/user/balforhorde

Автор – Іван Дюлай 

Related posts

Leave a Comment