Анонси Новини 

Переможець фестивалю “Веселка над Тисою” отримає 1000 доларів на зйомки кліпу

Іван Пилипець, директор фестивалю «Веселка над Тисою» наголосив, що якісний фестиваль формує музичну еліту майбутнього. Крім того, йдеться не тільки про кількість учасників, а про справді підтримку талановитої молоді та про їхній подальший творчий шлях, – пише Zaholovok

Учасників буде близько 50 практично з усієї України, а також з Молдови, Румунії, Вірменії. Кожен виконає по 2 пісні. Виступатимуть не лише солісти, а й дуети та гурти. 1 червня, у День захисту дітей, у центрі Хуста виступлять ті, хто вже прибуде і зареєструється на фестивалі. Фінал фестивалю триватиме 3 червня, а наступного дня – гала-концерт на майдані Незалежності. Також у рамках свята триватиме виставка картин митця Юрія Пацана.

Фестиваль відвідають переможець «Голосу країни» Антон Копитін та Еліна Іващенко (Голос країни. Діти-3).

Голова журі – Олександр Злотник, композитор, професор, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, ректор Київського інституту музики ім. Р.Глієра

До слова, Іван Пилипець нараз переїхав із сім’єю на Київщину, але не покидає Закарпаття, часто працює тут на місцевих святах, творчих подіях.

Співак запросив до співпраці митців, людей доброї волі, меценатів.

Символом фестивалю «Веселка над Тисою» є нарцис, відповідні скульптури отримають усі 10 членів журі. А переможцю вручать сертифікат на 1000 доларів США для зйомки кліпу. Лауреати перших трьох премій отримають путівку у дитячий центр «Артек» на 21 день, цінні ювелірні прикраси із золота. Загалом, подарунки – дипломи, пам’ятні призи, срібні вироби – отримають усі учасники.

Related posts

Leave a Comment