Новини 

Неонацисти напали на учасника промо-групи Крук

Вчора о третій дня в районі Київської набережної стався напад на учасника місцевої промо-групи Крук Івана Дюлая. Невідомі в балаклавах напали на Івана зі спини, завалили на землю і били ногами. Як результат – забій обличчя і руки. Іван виклав поліцію, після чого у міськвідділку написав заяву щодо вчиненого правопорушення. Є всі підстави вважати, що напад здійснили члени неонацистської організації “Карпатська Січ” і пов’язаний він з присутністю Івана на акції проти домашнього насилля, яка відбулася 8 березня і яку так само атакували члени даної неонацистької організації. Зазначимо, що цього дня це був не єдиний напад на різних активістів міста, імовірно, з боку неонацистів.

Промо-група Крук дала наступний коментар з цього приводу:

Сьогодення і його рандомні акції несуть нам чіткий меседж – будь готовий, що твій ідейний опонент заскочить тебе зненацька, і замість аргументів свою правоту буде доводити кулаками і ногами.

Сьогодні посеред дня, на одного з нас, прямо на залюдненій набережній здійснили напад. Без жодних попереджень, кілька осіб в чорному одязі і балаклавах, підбігли до людини з-за спини, повалили на землю, і просто відлупцювали ногами. Жодних ексцесів і провокацій цьому не передувало. Ясна річ, що тут не варто розпинатися наскільки такий підхід підлий і гнилий.

Тут вже не йдеться про ідеології, і на фоні останніх подій в Ужгороді, складається враження, що хтось почав гібридну війну проти здорового глузду. Цей хтось не боїться системи проти якої сам же ніби то виступає, адже система вже надійно їх пригріла коло своїх ніг. Цей хтось намагається тримати людей в страху, але, скажіть, чи можна боятися таких молодчиків, що нападають лише або на слабших за себе або тоді коли мають перевагу в кілька разів? Ні, до таких – тільки зневага.

Бережіть себе і бережіть того хто з вами і за вас

Related posts

Leave a Comment