Рецензії 

Incoma – Reasonable Doubt (2014)

WpqOtOdt0zsТрохи менше року тому ужгородські пост-рокери Incoma презентували свій дебютний міні-альбом, Reasonable Doubt.

До складу увійшли музиканти, які вже грають в інших гуртах, тож вийшов свого роду сайд-проект. За словами авторів, матеріал був записаний протягом осені 2014 року, і зведений в домашніх умовах.

Те, що нас чекає під обкладинкою – це доволі популярна сьогодень на просторах колишнього Радянського Союзу суміш із пост-року та пост-металу. Щоправда, “мода” в плані музики до нас доходить із затримкою в декілька років, і те, що було популярним на заході у 2010-2012 роках, настигає нас лише тепер. Але навряд це є проблемою для поціновувачів жанру, адже реліз зібрав доволі позитивні відгуки серед слухачів.

Відкриває платівку двохвилинне “інтро” – Distonia, заманюючи слухачів легенькими пост-роковими мотивами та тріп-хоповим бітом.
За ним слідує “Clouds”, в якому вже чіткіше можна уявити всю картину. З перших секунд на нас валиться стіна пост-метальних рифів та характерного для пост-року тремоло-пікінґу, даючи зрозуміти, чого нам очікувати найближчі хвилин тридцять-сорок.
Те, що в інтро здавалось тріп-хоповим бітом, виявилось барабанами, а якщо точніше – драм-машиною. Це доволі засмучує, адже “ударка” звучить надто монотонно і “плоско”, і псує враження від прослуховування. Що цікаво, ця тенденція спостерігається серед локальних гуртів далеко не вперше.
Заключна річ альбому “This Will Change You, Pt.1” непогано наганяє атмосферу осені семплами дощу на початку та в кінці, по всім канонам пост-року.

Серед тих, хто повпливали на звучання, можна виділити Russian Circles, Isis, Collapse Under The Empire, Cloudkicker, If These Trees Could Talk, місцями пізні Deftones, та інші колективи.
Детально розписати кожен трек доволі важко, адже матеріал звучить дещо одноманітно – частенько повторюються прийоми, та й барабани, а особливо бас-бочка, не надто різноманітні – не вистачає динаміки.
Але це не заважає зануритись в атмосферу релізу, він непогано скрасить кілька затишних, або ж сумних осінніх вечорів.

П.С.: Повністю альбом можна послухати тут –

http://incoma.bandcamp.com/

Остап.

Related posts

Leave a Comment