Рецензії 

Ethereal Riffian “Afterlight” DVD: підсумок пройденого шляху

Шість років. Саме стільки часу пройшло з того моменту, коли гурт Ethereal Riffian з’явився на горизонті українського музичного андеграунду, потужно заявивши про себе дебютним повноформатним альбомом. За цей час команда перетворилася з перспективного новачка на одного з флагманів вітчизняної психоделічної сцени, випустивши при цьому низку концептуальних релізів і декілька раз з’їздивши з турами у Європу.

Robust Gig – 5 years selebration live @ MonteRay Live Stage, Kyiv, Ukraine, 12.11.2016

DVD “Afterlight” – підсумковий реліз, який чітко окреслює пройдений гуртом творчий шлях на цей момент. Він містить 10 живих відео, які поділені на три концептуальні частини – “Шаманізм”, “Буддизм” і “Містицизм”. На початку відео лідер команди Вал Корнєв у вступній промові пояснює, що саме в цих трьох напрямах він і бачить те, чим є творчість Ethereal Riffian зараз. Всі відео взяті з різних виступів гурту, а знімала їх вже добре відома команда Kirai gigs.

На глядача чекає гіпнотичний стонер/дум з масивним гітарним звуком, приправлений етнічними інструментами джембе й діджеріду, які органічно вплітаються у загальну звукову палітру. Фірмовий саунд, добре знайомий поціновувачами вітчизняної психоделічної сцени, також буде до смаку меломанам, які тільки відкривають для себе творчість Ethereal Riffian.

Варто відзначити, що Ethereal Riffian – це одна з тих небагатьох команд, які дуже серйозно підходять до концепції своєї творчості, починаючи з ліричного наповнення музики і завершуючи оформленням шоу та фізичних релізів.

Саме відео  містить тематичні анімаційні вставки і текстові пояснення перед піснями, завдяки яким глядач може глибше поринути у концепцію гурту. Що ж до оформлення, то кожен його атрибут робить з банальної фізичної копії вагомий артефакт, який може прикрасити колекцію будь-якого досвідченого меломана. Можна багато говорити про оформлення релізу, але радимо краще передивитись відеоролик з процесом створення фізичних копій “Afterlight”. Так ви зможете пересвідчитись, яка насправді колосальна робота виконана авторами.

Окрім основної частини “Afterlight” глядача чекають багато відеобонусів, як-то документальний фільм про сам гурт, 20-хвилинний фільм про лімітоване видання, промо-ролики, кліпи тощо.

Отже, ми маємо сильний концептуальний реліз з якісним і цікавим як внутрішнім наповненням, так і зовнішнім оформленням. Реліз, який ми радимо кожному поціновувачу якісної української незалежної музики.

***

Замовити DVD у різних форматах і наборах можна через Bandcamp, магазин VK або напряму через учасників колективу.

Ethereal Riffian в соцмережах:

ВК: https://vk.com/etherealriffian
FB: https://www.facebook.com/etherealriffian
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXvxNJpBTx9o_ftjD8sAf6w
Bandcamp: https://etherealriffian.bandcamp.com/
Instagram: https://www.instagram.com/etherealriffian/

Related posts

Leave a Comment