Відео Музика України та світу 

“Ethereal Riffian” представили новий кліп

“Ethereal Riffian” представляє візуалізацію пісні “Drum of the Deathless”. Відео створено культовим українським режисером – Віктором Придуваловим і командою “Re: Evolution Film” на “Mental Drive Studio”.

Наразі ця робота є найбільш яскравим спалахом в історії гурту і максимально розкриває задум міні-альбому “I AM. Deathless”, випущеного на CD в унікальному колекційному форматі, а також на касетах спільно з київським лейблом “Robustfellow Prods”.

Містична пісня “Drum of the Deathless” оповідає про безсмертну природу людини і відсилає слухача до філософії буддизму і адвайти.

Для “Ethereal Riffian” спільна робота з Віктором Придуваловим над “Drum of the Deathless” – безсумнівно, новий досвід, що відкриває дорогу до наступного витка розвитку. Для глядача – це можливість осягнути Cвітло, розширити свідомість і перенестися в інший вимір.

Варто додати, що на п’ятиріччі Robustfellow, яке відбудеться в MonteRay, 12-го листопада 2016, відбудеться ексклюзивний перегляд розширеної версії кліпу “Drum of the Deathless”.

“Ethereal Riffian” у соціальних мережах:

ВК: https://vk.com/etherealriffian
FB: https://www.facebook.com/etherealriffian
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXvxNJpBTx9o_ftjD8sAf6w
Bandcamp: https://etherealriffian.bandcamp.com/
Instagram: https://www.instagram.com/etherealriffian/

Related posts

Leave a Comment