Анонси Топ 

До Ужгорода їдуть джазмени Debbie Cameron та Mark Bernstein

8 червня у галереї “Ілько” відбудеться черговий джазовий концерт за участі музикантів Debbie Cameron та Mark Bernstein.  

Debbie Cameron — вокалістка, чиє виконання та інтерпретації сповнені правдивого розуміння музики. Вона почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report.

Після того, як у 1980р. переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені — Montmartre JazzHouse. Там вона виступала з такими виконавцями як Ben Webster і Dexter Gordon, і вдосконалила мистецтво надавати словам пісень їх справжньої емоційної сутності

Marc Bernstein — завжди грає з потужною енергетикою, спонтанною і інстинктивною, разом з тим з великою концентрацією. Марк розпочав свою кар’єру в Брукліні, Нью Йорк, як студент James Moody і Arnie Lawrence.

Після переїзду в данію в 1995, Марк стає членом Kluvers Big Band і записує власні альбоми з такими музикантами як Billy Hart, Tom Harrell і David Kikoski.

Бернштеін є музикантом, що йде за музичним потоком емоцій, інтерпретованих з пристрастю, уявою і логікою.

Проект, що включає також Ігоря Гнидина (барабани), Анастасію Литвинюк (фортепіано) та Міхала Яроса (контрабас), завжди намагається розширити формат стандартів. Все, що вони роблять — акцентують на відчутті єдності під час виконання.

Вартість квитків: 250 гривень. Початок о 19:00.

Related posts

Leave a Comment