Авторські матеріли Топ 

Український металкор – рідко, але влучно

Музичний термін “металкор” часто можна зустріти на афішах вітчизняних концертів і в описі стилістики вітчизняних гуртів. Але переважна кількість з них (99%) не має ніякого відношення до класичного, справжнього саунду металкору, який повністю сформувався в 93-94 роках в Штатах і в такому вигляді проіснував до кінця 00-х.

З вітчизняних гуртів справжній металкор грали одиниці. Можна згадати “Время Поражений” (Київ) чи “Gorgona” (Одеса). Не густо, як то кажуть. Але вже цей рік подарував нам два нових гурти і відповідно два свіжих релізи.

У серпні свій дебютний матеріал презентував кримський гурт “GRASP”. До релізу увійшли чотири треки, на створення яких повпливали у різній мірі Гессе, Данте, Доре, Дюрер, металкор 90-их , гурти All Out War , Merauder . Вокалом на релізі одразу змушує пригадати творчість британців “Benediction”. Дебютний виступ гурту відбувся на одеському фестивалі “Cobra fest”.

І ось буквально вчора з’явилось демо гурту “RISING”. Це проект музикантів “Leviathan”, “Grasp”, “Crude Buster” (останні СПб, Росія). Музика створена під впливом 90’s Metalcore/Beatdown. Незабаром реліз має вийти на російському лейблі “Strength In Hate Records”. Хотілось би  побачити їх  на одному з літніх фестивалів.

Маємо надію, що ця  тенденція буде мати продовження і вітчизняні гурти й надалі будуть радувати нас класичним звуком металкору.

Related posts

Leave a Comment