Авторські матеріли Блог 

“Справжнє, несправжнє і квітка” – роздуми на задану тему

28 липня на території ужгородського ботанічного саду пройде вечірка “Справжнє, несправжнє і квітка”.
В програмі зазначені поетична і музична частини. За поетичну частину відповідатимуть Томаш Деяк, Торі Ром та Валентин Кузан, а за музичну – промо-група Voice та гурту Tango Tempo. Місце нове, обличчя тіж самі. Хочеться зазначити, що (нажаль) у пошуках нового змісту для вечірок в Ужгороді організатори зуміли підібрати хіба що нову локацію, залишивши в основі культурної події тих самих авторів і виконавців, що вже не перший рік виступають на місцевих літературних та музичних майданчиках. Серед доступного середовища – під самим кордоном Європи – локальні події, (зокрема і музичні), досі залишаються закритими в межах “знайомого”, ну а звідси напрошується висновок, що місцевий культурний осередок вариться сам у своєму соці. Навіть при наявному широкому спектрі представників різних музичних стилів, в межах того ж таки Ужгорода, ми вже вкотре бачимо одні і ті самі імена.
Окремо варто зупинитись на концепції заходу. У матеріалах, присвячених розкрутці події, відвідувачів закликають приходити до ботанічного саду парами, що в контексті туманної завіси слів про квіти, довіру і родину виглядає достатньо дивно.
Підсумувавши вище сказане, варто зазначити, що дуже часто організатори подібних творчих заходів підходять до формування музичної частини досить вузько, запрошуючи одних і тих самих виконавців. Таким чином музична частина стає передбачуваною і відтак і менш цікавою.

Related posts

Leave a Comment