Рецензії 

Рецензія: stonefromthesky – Orbital EP (2015)

13  лютого до Ужгорода завітає гурт stonefromthesky, головним учасником якого є киянин Олексій Зінченко. Розпочав існування цей проект у 2012-му році, і вже з тих пір випустив свій перший реліз Orbital, який вийшов на касетах у КРУКа.

Ця епішка має досить цікавий характер. У ній поєднана достатньо велика кількість стилів, тому і важко точно сказати, що ж це за музика. Але наразі stonefromethesky виконує свої треки у таких стилях як electronic та post-metal. До релізу входить 5 треків.

Відверто кажучи, я сам не очікував, що мені може сподобатись такий стиль музики, оскільки ніколи раніше не полюбляв електронну музику. Але, наткнувшись на творчість Олексія, був дуже здивований тим, наскільки саме електронне звучання може надати музиці дійсно захопливого характеру.

Кожен трек має свою особливість, своє звучання. Наприклад, є гурти, в яких пісні нудні і одноманітні, і через деякий час просто немає терпіння дослухати альбом, або навіть трек до кінця. А от у stonefromthesky такого нема. У першому треці “ Interstellar” на початку легенька, повільна частина, а далі йдуть потужні та злі ноти, яким вокал надає більш жорсткого звучання. Наступна композиція альбому “Irreversible” вже легшого характеру, тобто під неї дійсно можна загрузитись і політати в часі. Словом, немає такого, щоб було схоже звучання, однакова комбінація звуків.

Реліз, не побоюсь цього сказати, дійсно космос. Якщо вслухатись в музику, розслабитись, то реально можна плавати між зірками та планетами. Треки самі по собі затягують.

Загалом, ЕР вийшла, як то кажуть, “годна”. Я, як людина, яка не є фанатом такого стилю музики, рекомендую послухати, насолодитись і проникнутись мистецтвом Олексія, воно того дійсно варте.

Петро Будай

Related posts

Leave a Comment