Авторські матеріли Рецензії 

Рецензія на спліт “Coffin Birth / Total Fucking Destruction / Insomnia Isterica / Skruta”

Цей міжконтинентальний спліт пережив чимало затримок. Але все ж таки спільними зусиллями купи лейблів вдалося його видати.

Чудовий білосніжний вініл у поєднанні зі дивацьким артом від Джона (талановитий російський художник, до речі) став просто крутим та красивим (звісно, якщо ви любите всіляких триголових блюючих монстрів) подарунком для фанатів грайндкору.

Розпочинають цей спліт австралійці Coffin Birth. Матеріал у хлопців далеко не свіжий (ці треки були взяті зі касети Cult of the Technocrat), але дуже крутий. Їх прямолінійний грайндкор мені завжди подобався. Звичайно, тут чудово відчувається присмак дез-металу, але це навпаки додає гостроти у звучання. Напористо важко, їхній звук у мене асоціюється зі старою, заляпаною грязюкою вантажівкою, яка летить на максимальній швидкості.

Другою йде по-своєму легендарна банда. Total Fucking Destruction грають достатньо довго і мають чимало фанатів по всьому світу. Як на мене, то на цьому спліті їх пісні мають найлегший звук (особисто мене їх запис аж розслабив), навіть не дивлячись на шизонутість 2-ї пісні. А от перший трек взагалі нагадає своїми сольняками і мелодійністю старий добрий хеві метал, хехе))

Мої старі друзі Insomnia Isterica відкривають сторону Б. У піснях чудово відчувається дух старої панк школи. Нехай запис у них і короткий, але він чудово піднімає настрій. Звук тут далеко не бульдозерний, але по-своєму прикольний. Швидко та розпіздяйсько, – ось як коротко можна це все описати)

Закривають цей спліт мої земляки Skruta. У хлопців є чудовий потенціал. Їх матеріал досить різноманітний та цікавий. Але от звук трохи підкачав, гітарний звук місцями сухуватий. Та все ж хлопці стараються це компенсувати міцною подачею, і у них гарно виходить.

Coffin Birth:8/10 Total Fucking Destruction:7/10
Insomnia Isterica:7,5/10 Skruta:7,5/10

Автор: Олександр Білоус ( http://goodguysgogrind.blogspot.com )

Related posts