Блог Релізи 

Релізи за лютий 2016-го

Зараз ті часи, коли музика стала легкодоступною, а у її кількості  можна просто захлинутись.  Але особисто я з цікавістю слідкую саме за свіжими релізами, і тут буду пробувати поділитись тими, які здалися дійсно цікавим і надовго засіли у мене в плеєрі.

God’s Hate – Mass Murder

Перший повноформатний альбом God’s Hate , який з’явився після двох 7″ EP  – “Divine Injustice” 2013  і “Father Inferior” 2015. Сучасна варіація класичного металізованого хардкору під впливом Hatebreed  і Merauder. Відчувається вагомий вплив thrash і death metal. Також варто виділити політизовану лірику. В складі God’s Hate учасники Twitching Tongues. І якщо чесно, “Mass Murder” мені сподобався набагато більше, ніж минулорічний альбом Twitching Tongues   – Disharmony.

Deströyer 666 – Wildfire

Перший альбом Deströyer 666 за 7 років. Матеріал певною мірою відрізняється від того, що гурт грав раніше. Таке враження, що Manowar заграли блек. Маєм купу крутих мелодійних рифів, чисті вокали, драйвову подачу. Єдине, що з кількістю соляків “переборщили”, їх тут забагато. У будь-якому разі “Wildfire” гідний реліз після довгої перерви.

Harley Flanagan – Cro-Mags

Сольник від Харлі Фланагана –  учасника оригінального складу Cro-Mags і легенди nyhc. Це той випадок, коли у релізі нема нічого зайвого, настільки все чітко зроблено. Ідеальний nyhc/croccover альбом. І незважаючи на вік Харлі, злість матеріалу зашкалює. Один із тих альбомів, які я чекав в 2016-му, і він себе виправдав на всі 100%.

Doggery – Demo’16

Останнім часом дуже активна хардкор/панк сцена Кривого Рогу. Команди ростуть, як на дріжджах, релізи видаються один за одним. Демо Doggery, напевно, найцікавіший з них. Злий хардкор з впливом стріт-панку. Крута нігілістична лірика пісень плює жовчю у вуха слухача.

Нареки себя хаосом

Если ты не терпила (с)

Combat Shock – Cold War II Demo

Combat Shock – кроссовер треш з Санкт-Петербургу. Хлопці випустили своє перше демо минулого місяця. У відгуках багато хто їх називає російськими Carnivore. Варто відмітити дуже правильний звук запису. Сподобається поціновувачам arnivore, Crumbsuckers, Cro-Mags.

Related posts

Leave a Comment