Авторські матеріли Топ 

Плейліст тижня від Дмитра Акімова

Один із учасників ужгородської промо-групи “КРУК” та меломан, чиєму смаку можна довіряти, поділився із нами своїм свіжим ТОПом пісень.

“Якось так сталось, що so far, останні півтора місяці принесли мені більше цікавої і крутої музики ніж останні півтора року.

Every Time I Die – Low Teens: досить складно виділити щось з цього альбому – майже кожен трек бере за душу і по-своєму подобається. Особливо неординарність ходів в композиції вище.

A Day To Remember – Bad Vibrations: останнім часом все більше тягне на якусь лайтову музику, поп-панк і т.д. А у цих хлопців дуже круто вдається мішати все і одразу, без богомерзької електроніки і тому подібних жахіть.

The Dillinger Escape Plan – Dissociation: просто мій улюблений гурт, який може в одному треці зривати дах, а вже в наступному грати такий солодкий рок, що аж дупа зліпається.

Wormrot – Voices: просто мабуть одна з найкращих команд в сучасному грайндкорі. Якраз вийшов новий альбом – цініть.

Oathbreaker – Rheia: багато кому не подобається цей альбом, але мене так зачепили перші три сингли, що я не можу вже котрий тиждень викинути реліз зі свого плейліста. Надзвичайно сильний лонгплей, в першу чергу через емоції неперевершеної Каро.

Norma Jean – Polar Similar: нічого особливого, новий реліз Norma Jean, більш “мазафачний”, але як качає!

Touche Amore – Stage Four: четвертий повноформатник Touche Amore вже не такий хітовий, як раніше, але при цьому, це дуже дорослий і якісний альбом, який місцями дуже приємно дивує.

Giraffe Tongue Orchestra – Crucifixition: мало хто любить супер-стар-гурти і дійсно, здебільшого вони нудні і абсолютно не цікаві, але оцей трек мені дуже зайшов. P.S.: цікавий факт, але до цього віду приклав свою руку такий собі хлопчина Олег Rooz, який знімає відоси такій відомій команді як Enter Shikari.

Stick To Your Guns – Better Ash Than Dust: думаю, по плейлісту вже чітку видно, що я люблю мейнстрімову сучасну музику і “модний, комерційний” хардкор від STYG не виняток. Хороша EP вийшла у хлопців, може навіть краща за попередній LP.

Meshuggah – The Violent Sleep of Reason: “батя повернувся”. Альбом слухається краще і подобається набагато більше ніж попередній і це вже приємно радує, бо здалось враження, що шведи трохи втомились.

Related posts

Leave a Comment