Авторські матеріли Новини 

Плейліст тижня від Василя Лавера

Василь Лавер – гітарист відомих не лише ужгородцям, але й українським меломанам, гуртів “The Symbioz”, “Skruta” та “Обрій”. На прохання Вівсянки він підготував невеликий плейліст зі знакових пісень цього тижня.

NoFX – The Decline.

Панк рок пісня на більш, ніж на 18 хвилин? Для хлопців з NoFX нема нічого неможливого. Одна з найкращих пісень гурту, і один із найкращих панк рок релізів. Чудові мелодії, хороший текст, продумана структура. Якщо ви любите панк рок, не пропустіть цю пісню.

Metallica – Motorbreath

Один з моїх улюблених треків Metallica. Трьоххвилинний бойовик не залишає мене байдужим, скільки б я його не сдухав. Енергія і драйв у чистому вигляді.


Parlamentarisk Sodomi – Klæbukrønikene (De Anarkistiske An(n)aler)

Ще один трек із нетиповим для свого жанру хронометражем. Цього разу грайндкор від Parlamentarisk Sodomi.

From Ashes Rise – The Final Goodbye

Не скажу, що є супер-фанатом даного гурту, але ця пісня просто чудова. Тут є все, що мені подобається в даному жанрі, причому у строго вивірених дозах.

Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing

Кілька речень, кілька акордів… Це все, що потрібно було Discharge, щоб видати цей хіт. Мінімалізм у своїх кращих проявах.

Гражданская Оборона – Глина Научит

Насправді це тільки одна із купи пісень Г.О., які мені подобаються. Було важко вибрати одну, тому вибрав навмання першу-ліпшу, яка спала на думку.

Agathocles – Here and Now

“Here we are and here we stay” і цим все сказано. Agathocles по праву зайняли місце в топі моїх улюблених пісень і нікуди вони звідси не підуть.

Nasum – Fury

Ще одна грайнкор команда. Хороший текст, потужна енергетика і мелодії, котрі запам’ятовуються надовго. R.I.P. Mieszko.

Related posts

Leave a Comment