Анонси 

В Ужгороді вдруге пройде фестиваль “Голоси Яскравої країни”

З 22 по 24 квітня 2016 р. в Ужгороді за підтримки: Управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться ІІ Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс «Голоси Яскравої Країни», учасниками якого стануть 20 хорових колективів зі всієї України.

Між собою змагатимуться різні категорії учасників без вікових обмежень: і дитячі, і дорослі колективи. Приємно, що цьогоріч фестиваль отримав більшу підтримку та зацікавленість серед вокальних і хорових колективів України – участь візьмуть близько 400 учасників із семи регіонів України (Київська, Харківська, Одеська, Львівська, Дніпропетровська, Рівненська та Закарпатська області), тобто 20 окремих вокально-хорових колективів – лауреатів багатьох всеукраїнських і міжнародних премій та конкурсів з вокально-хорового мистецтва.

Фестивальні заходи будуть проходити в найвідоміших місцях Ужгорода: Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора, Закарпатській обласній філармонії, Закарпатському музеї народної архітектури та побуту, Ужгородському замку, Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому Кафедральному Соборі.

Оцінювати учасників буде вельмишановне журі, а саме відомі діячі культури і мистецтва, які представляють різні регіони України.

Програма фестивалю є досить насиченою та включає в себе заходи з нагоди відкриття фестивалю, конкурсні перегляди та фінальний Гала-концерт із нагородженням усіх учасників.

юбилей 2015

22 квітня (п’ятниця) – день відкриття фестивалю

17:30 – Урочиста Церемонія відкриття фестивалю в Ужгородському замку. Візитівки-виступи учасників фестивалю.

19:00 – Концерт в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі. Вхід вільний
23 квітня (субота) – конкурсний день

12:00-16:00 – Конкурсна програма в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора. Вхід вільний

24 квітня (неділя) – день закриття фестивалю та Гала-концерту

14:00-16:00 – Заключний Гала-концерт та нагородження учасників у Закарпатській обласній філармонії. Вхід вільний

Громадська організація «Яскрава Країна», яка є ініціатором та організатором фестивалю-конкурсу, має десятирічний досвід проведення фестивалів хореографічного, вокального, хорового та циркового мистецтв у різних мальовничих куточках України (місто Чернігів, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ, Трускавець, Одеса, Запоріжжя, АР Крим до 2014 р. та інші).

Related posts

Leave a Comment